O nas

Zapraszamy Cię do poczytania naszego bloga opartego na zasadach life- i biohackingu, zamieszczamy tam pomysły na uproszczenie czynności codziennego życia oraz porady i artykuły na temat zdrowia. Znajdziesz tu ciekawe inspiracje, które pomogą wzmocnić Twój organizm, by cieszyć się witalnością i energią. Będzie też dużo o kawie i naszych pomysłach na wszechstronne jej wykorzystanie.

Nie jesteśmy hakerkami z branży IT, nie posiadamy kursów biohackingu, połączyła nas wspólna praca w aptece. Nasza codzienność to przede wszystkim rozmowa z pacjentami, to słuchanie, doradzanie i dbanie o zdrowie ludzi. To tysiące porad farmaceutycznych udzielanych przez lata pracy zawodowej, to tak cenne zaufanie naszych pacjentów. Jednak dbanie o zdrowie, to dla nas farmaceutek coś więcej niż sprzedaż suplementów czy kosmetyków, a nasze zamiłowanie do nowinek, dobrodziejstw matki natury i... kawy uświadomiło nam, że chcemy iść o krok dalej. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą farmakologiczną i połączyć ją z innowacyjnymi technologiami, dodać niepowtarzalny, wyrafinowany, ale naturalny smak i walory wizualne

Tak powstała wyselekcjonowana, wyjątkowa gama organicznych produktów, które chcemy zaprezentować i przekazać Wam. A wszystko po to, żebyście poprzez zmianę pewnych nawyków, przyzwyczajeń i codziennej rutyny poprawili swoją efektywność, koncentrację i zwiększyli energię życiową. To takie proste!

Cieszymy się, że jesteście z nami!


Ania i Natalia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl